piątek, 6 marca 2015

Tort Hello Kitty

Witam Kochani,
dawno nic nie pisałam, ale jakoś ostatnio mam  mało czasu, cały czas coś się dzieje, jak nie zebranie to sprzątanie, pieczenie, no i moje małe rękodzieła :)
Torcik zrobiłam na specjalne życzenie małej Zuzi musiało być Hello Kitty no i było mam nadzieję że nie poległam ręce mi drżały jak nie wiem :)  Taki mały kotek a taki stresior przy nim ;)
Torcik jest waniliowo-truskawkowy pokryty lukrem który dość niesforny był tym razem, ciekawe czemu, hmmm....

Mam do Was prośbę.... bardzo proszę o komentarze, takie szczere na temat mojej pracy twórczej. Bardzo mi na tym zależy, żeby poznać opinie postronne- wiecie mąż zawsze powie że ładne :)w pudełeczku czeka na wyjazd do solenizantki :D

2 komentarze:

  1. Jako mama Zuzi wypowiem się w jej imieniu:) Zuzia była zachwycona Hello Kitty!:) Jej mina to najlepsza rekomendacja dla tortu:) wszystkim bardzo smakował, słodycz dużej ilości lukru została przełamana kwaskowym smakiem masy truskawkowej, idealny balans smakowy plus śliczny wygląd tortu, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu pracy Dagmary:) tort naprawdę duży i pyszny, taki na bogato:) dużo lepszy od tych, które wcześniej zamawialiśmy w cukierniach..polecamy wypieki Dagmary!:)

    OdpowiedzUsuń